خرده به جیب نگیر !
هر لحظه بیشتر با آینده ساز آسان پرداخت کارت های هدیه متنوع بانک گردشگری
موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

شبكه خبري بانك و صنعت

اختصاص 300 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به بنگاه های اقتصادی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امسال 300 هزار میلیارد ریال از منابع بانکی به بنگاه های اقتصادی، واحدهای معدنی و طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی اختصاص یافته است.

خدمات رسانی شعب کشیک بانک شهر برای ارایه خدمات بانکی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: شعبه کشیک بانک شهر در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر هستند.

سیف:

همگان از سرمایه «اعتماد» عمومی به نظام بانکی پاسداری کنند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در جلسه عصر دیروز رییس کل بانک مرکزی با مدیران عامل بانکها و موسسات اعتباری تاکید شد که شبکه بانکی کشور همچنان با سلامت و ثبات در خدمت مردم و اقتصاد کشور است و مدیران و کارشناسان نظام بانکی، بدون توجه به حاشیه های ایجاد شده، حرکت خود را در جهت اصلاحات ساختاری ادامه خواهند داد.

گزارش و تحلیل

اصناف؛ چشم انتظار بهبود فضای کسب و کار

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اصناف با قدمتی چند صد ساله با 24 میلیون جمعیت در 3 میلیون واحد صنفی و 8300 اتحادیه گسترده‌ترین شبکه توزیعی کشور را پوشش می‌دهد.

سلامت و بهداشت مالی ؛

رفتار غیرحبابی ؛ معیار هوشمندی بازار سرمایه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بازار سرمایه این روزها تحت تاثیر محیط و فضای کسب کار در بازارهای پول و کالا و کار و همچنین برگزاری مجامع عمومی شرکت ها قرار دارد.

دیواندری:

ورشکستگی بانک‌ها واقعیت ندارد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: رئیس پژوهشکده پولی و بانکی در پاسخ به سوالی درباره شایعات اخیر مربوط به ورشکستگی بانک ها و ارتباط ادغام بانک‌ها با این موضوع تصریح کرد : ورشکستگی بانک‌ها واقعیت ندارد.

مهدی جهانگیری، عضو هیئت‌رئیسه اتاق تهران

نگاهی به آینده ارز و وزارت بازرگانی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: راهی جز تک نرخی کردن ارز نداریم و اگر قرار است تفکیک وزارت بازرگانی انجام شود، باید با رویکرد کوچک‌سازی و چابک سازی آن را دنبال کنیم. این کوچک‌سازی مشروط به تقویت بخش خصوصی و به معنای واقعی اثرگذار است.

کمک به درمان بیماران، استراتژی تازه بانک ملی ایران در حوزه مسئولیت های اجتماعی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مسئولیت اجتماعی، مفهومی نوین است که تاکید می کند شرکت ها، سازمان و نهادهای مالی، نباید تنها به دنبال کسب سود باشند. آنها بخشی از درآمد یا سود خود را به نفع اجتماع مصرف می کنند تا از این طریق هم برند خود را نمایان تر و هم نفعی فراگیر برای جامعه ایجاد کنند.

اینجا بازار سرمایه است با توصیه نگاه بلند مدت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سال هاست که اقتصاد ایران بیش از آنکه به تولید و اشتغال مولد میدان دهد، راه بر تجارت پول و دلالی پرسود گشوده است.

یک اقتصاددان:

ادغام بانک ها، مشکل نظام بانکی را حل نمی کند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: یک اقتصاددان ادغام بانک ها را برای حل مشکل پایین بودن نسبت کفایت سرمایه و مطالبات معوق آنها ناکافی دانست و گفت: ادغام به اصلاح حساب های بانک ها و اعمال حاکمیت بر بانک های خصوصی کمک نمی کند و تنها به کاهش هزینه ها منجر می شود.

دولت و تضمین سپرده های بانکی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: تأکیدات ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر اینکه مردم نگران سپرده های خود نزد بانکهای دولتی وخصوصی و موسسات اعتباری مجاز نباشند یکبار دیگر نشان می دهد که بار گران بانکها نهایتاً بر دوش دولت و ملت ایران است.

چگونه شرکت بیمه مناسب را انتخاب کنیم؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: معمولاً یکی از مشکلات متقاضی خدمات بیمه‌ای انتخاب شرکت بیمه مناسب است.

فعالیت شبکه بانکی کشور با صلابت ادامه دارد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: فعالیت شبکه بانکی کشور با صلابت و سلامت، همچون گذشته تداوم دارد و بانک مرکزی در راه صیانت از سپرده های مردمی از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

نقش تبلیغات و اطلاع رسانی در میزان مشارکت مودیان مالیاتی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در جهان کنونی که به مدد پیشرفت تکنولوژی، اطلاع رسانی و تبلیغات به ابزار مدرن و کارآمد مجهز شده، برنامه ریزی برای انتقال داده ها و اطلاعات به ذینفعان و جامعه هدف بسیار آسانتر و بهتر شده است.

اخبار روز

بانک های صادرات ایران و ملی برای توسعه همکاری در حوزه فن آوری اطلاعات تفاهم‌نامه امضا کردند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: راهبرد نوین بانک صادرات ایران استفاده بهینه از زیرساخت‌های موجود و سرمایه‌گذاری مشترک در خدمات نوین با مشارکت سایر بانک‌ها است که در این راستا این بانک و بانک ملی ایران و همچنین با مشارکت شرکت داده ورزی سداد تفاهم‌نامه همکاری برای توسعه در حوزه فن آوری اطلاعات امضا کردند.

افزایش قیمت سکه در بازار آزاد در آستانه عید سعید فطر

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بازار سکه و طلا در آستانه عید سعید فطر شاهد افزایش قیمت برخی مسکوکات طلا بود به شکلی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 5 هزار ریال افزایش نسبت به دیروز 12 میلیون و 114 هزار ریال فروخته شد.

راه اندازی نسل جدید صندوق های امانات الکترونیک در بانک ملت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: نسل جدید صندوق های امانات الکترونیک در بانک ملت، به بهره برداری رسید.

قائم مقام وزیر نیرودلیل نوسان برق درخوزستان و سیستان و بلوچستان را تشریح کرد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: قائم مقام وزیر نیرو در مورد مشکلات پیش آمده در تامین برق مناطقی از استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان، گفت: در استان سیستان و بلوچستان قطعی برق نداشتیم اما با افت ولتاژ و نوسان مواجه بودیم؛ درخوزستان نیز تنش های باری منجر به آتش گرفتن یکی از ترانس هایی شبکه برق شد و به قطعی چند ساعته برق در برخی مناطق انجامید.

اعلام نرخ تورم خردادماه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به خردادماه 1396 نسبت به دوازده ماه منتهی به خردادماه 1395 معادل 10/2 درصد است.

تعیین تکلیف 10 هزار حساب ثامن الحجج باقی مانده است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان آن را تشکیل می دهند.

شرایط پرداخت تسهیلات کسبه پلاسکو اعلام شد؛

رئیس اتاق اصناف: 3 میلیاردریال تسهیلات به کسبه پلاسکو پرداخت می شود

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: رئیس اتاق اصناف ایران شرایط پرداخت تسهیلات 3 میلیارد ریالی (300 میلیون تومان) را به کسبه پلاسکو اعلام کرد و گفت: کسبه پلاسکو سه هفته فرصت دارند تا در مجتمع تجاری نور مستقر شوند و سپس از این تسهیلات استفاده کنند.

تثبیت نرخ ارزهای بانکی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: تعطیلی بازارهای جهانی در روز یکشنبه سبب شد تا نرخ برابری 39 ارز اعلامی بانک مرکزی نسبت به روز قبل ثابت بماند.

واعظی:

دولت خود را رقیب بخش خصوصی نمی داند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: دولت خود را رقیب بخش خصوصی نمی داند.

در پی ورود محموله‌های بنزین ستاره خلیج فارس به چرخه مصرف

سوخت کافی درتعطیلات عید فطر فراهم است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با پیش بینی تمهیدهای لازم درباره تامین سوخت در تعطیلات عید فطر، ورود محموله‌های بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس و همچنین ذخیره مناسب بنزین، سوخت‌رسانی مطلوبی در این ایام صورت می گیرد.

پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری اعتماد بانک ملی الکترونیکی می شود

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل کارگزاری بانک ملی ایران پذیره نویسی صندوق های سرمایه گذاری در شعبه ها را بسیار وقت گیر خواند و از آغاز اقدام هایی برای پیاده سازی این روند به صورت الکترونیکی خبر داد.

آغاز تعیین تکلیف سپرده های تا 500 میلیون ریال تعاونی فرشتگان از فردا

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از آغاز سومین مرحله از تعیین تکلیف سپرده های تعاونی منحل شده فرشتگان برای سپرده های تا 500 میلیون ریال از فردا (یکشنبه) خبر داد.

Memory usage: 122
به همین نزدیکی! بانک صنعت و معدن یک ملت پشت یک چک بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش