شهر در اندیشه نشر
هر لحظه بیشتر با آینده ساز آسان پرداخت کارت های هدیه متنوع بانک گردشگری
موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

شبكه خبري بانك و صنعت

مدیرامور طرح و برنامه بانک مسکن خبر داد

افزایش امنیت سپرده گذاری در بانک مسکن

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن اعلام کرد:با افزایش سرمایه بانک عامل بخش مسکن به 80 هزار میلیاردریال،هم اکنون نسبت کفایت سرمایه این بانک به حدود 18 درصد رسیده است.

همکاری های بانکی ایران و عمان گسترش می یابد / اتصال سوییچ دو کشور

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در سفر روز گذشته رییس کل بانک مرکزی کشورمان به عمان، دو کشور به منظور گسترش همکاری های دو جانبه به توافقاتی دست یافتند که از آن جمله می توان به اتصال شبکه های پرداخت بانکی دو کشور از طریق سیستم سوییچ های دو طرف اشاره کرد.

دکتر جلالی نظری مدیر امور مالی و سرمایه گذاری بانک سپه شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: دکتر سیدعلی جلالی نظری مدیر امور مالی و سرمایه گذاری بانک سپه شد.

گزارش و تحلیل

مدیر عامل گروه مالی مالکی:

مشکلات روابط بانکی بانک‌های اروپایی و ایرانی در حال حل شدن کامل است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اگرچه بانک‌های بزرگ اروپایی هنوز وارد انجام معاملات با بانک‌های ایرانی نشدند.

دکتر هماپور عضو بانک HSBC انگلستان:

شفاف‌سازی مقررات و گزارشگری مالی باعث بهبود عملکرد نظام بانکی میشود

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: نحوه اجرا و نظارت بر اجرای شفاف سازی مالی مربوط به بانک مرکزی است که اجرای درست آن باعث براه آوردن موسسه‌های مالی میشود که بدنبال شفاف‌سازی مالی نیستند.

هفته گذشته بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران برگزار شد

حمایت وزارت نفت از ساخت داخل

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مسئولان وزارت نفت نیز در این نمایشگاه تلاش کردند حمایت از ساخت داخل را بیش از گذشته یادآور شوند و شرکت های ایرانی را تشویق می کردند از طریق شراکت با خارجی ها، فناوری های جدید نفتی را به کشور وارد کنند.

صنعت بیمه ، پشتیبان تولید و اشتغال در کشور

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: واقعه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و انفجار معدن زمستان یورت آزاد شهر گویای وجود ریسک های بالقوه در محیط های کار و اجتماع است که پتانسیل وقوع آنها هر لحظه میتواند موجب ازبین رفتن اموال ملی و جان هموطنان عزیز گردد .

مزایای مالیات بر ارزش افزوده برای سیستم اقتصادی کشور

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: آنچه که چرخ های اقتصادی یک جامعه را به حرکت در می آورد درآمدهای حاصل از فعالیت های بنگاه های اقتصادی آن جامعه است .

نقش و تاثیر پرداخت مالیات در توسعه زیرساخت های شهری

بهره‌گیری از یک نظام مالیاتی جامع و متناسب با شرایط اقتصادی کشور، موجب توزیع عادلانه‌تر درآمدها، دستیابی به رشد اقتصادی بالاتر، توجه بیشتر به بخش خصوصی، حساسیت بیشتر دولت در زمینه هزینه‌کرد اعتبارات و در نتیجه اثربخشی بالاتر خواهد شد، بنابراین همکاری و همراهی مردم با نظام مالیاتی می‌تواند مهم‌ترین عامل رشد و توسعه جامعه ، تحقق رفاه اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی کشور شود .

در حاشیه سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

اجرایی شدن 3 هزار میلیارد تومانی پروژه های گازی کشور

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: حسن منتظر تربتی,اجرای پروژه ها به روش BOT و نیز منابع دیگر همچون SPD کمک‎های زیادی را به ما کرد، از سوی دیگر با تدابیر صورت گرفته از سوی دولت یازدهم بحث باز کردن ال سی نیز به روال پیش از تحریم‌ها بازگشت.

در حاشیه سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

حفظ و توسعه تولید و دستیابی به رکوردهای جدید تولیدی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: غلامرضا منوچهری, برای حفظ و توسعه تولید و دستیابی به رکوردهای جدید تولیدی، همچنین اشتغالزایی و رشد اقتصادی و بالندگی کشور، نیازمند توسعه میدان‌های نفت و گاز هستیم.

در حاشیه سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

برجام، فرصت طلایی برای توسعه اقتصادی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: منصور معظمی, شرکت های داخلی از فرصت برجام به خوبی استفاده کنند.

در حاشیه سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

مدارک ایران برای ارسال به دیوان بین المللی داوری (ICC) آماده است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت:حمیدرضا عراقی, مدارک ایران برای ارسال به دیوان بین المللی داوری (ICC) آماده است. این موضوع به ترکمنستان اعلام شد.

مدیریت بازاریابی- ریسک - تولید ، اشتغال

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مطالعات مباحث مدیریتی نشان میدهد که مقوله تولید و اشتغال ارتباط مستقیم با دو دانش مدیریت بازاریابی و مدیریت ریسک دارند.

اخبار روز

اولویت‌های پژوهشی سال 96 پژوهشکده بیمه در زمینه طرح‌ها و پایان‌نامه‌ها اعلام شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: پژوهشکده بیمه اولویت‌های پژوهشی سال 96 خود را در زمینه طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های دوره‌‌های کارشناسی ارشد و دکتری اعلام کرد.

تخفیف 50 درصدی بیمه آرمان در بیمه نامه های آتش سوزی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بیمه آرمان بیمه نامه های مسکونی را حداکثر تا 50% برای خطرات اصلی و اضافی تخفیف میدهد.

افزایش واحدهای سیار پرداخت خسارت بیمه‌کوثر

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: واحدهای سیار پرداخت خسارت اتومبیل شرکت بیمه‌کوثر به‌منظور تسریع در ارایه خدمات به زیان‌دیدگان افزایش می‌یابد.

دکتر حسن روحانی رییس جمهور همه مردم ایران است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در مراسمی با حضور معاونین، مدیران و کارشناسان موسسه انتخاب دکتر حسن روحانی را به عنوان دوازدهمین رئیس جمهور ایران تبریک گفت.

توضیحات بانک مرکزی درخصوص تعاونی اعتبار منحله فرشتگان

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اصل سپرده سپرده‌گذاران فرشتگان بدون هیچ‌گونه کسری، محاسبه و در تعیین تکلیف ملاک عمل قرار می‌گیرد.

دعوت به همکاری بانک آینده برای تکمیل کادر کارشناسی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بانک آینده برای تکمیل کادر کارشناسی خود در مقاطع و رشته‌های مورد نیاز مندرج در متن خبر، دعوت به همکاری می‌نماید.

آگهی «حال و هوای خوب» بانک کشاورزی برترین آگهی محیطی فروردین و اردیبهشت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: آگهی محیطی بانک کشاورزی با عنوان « حال و هوای خوب» در ارزش گذاری کارشناسی کافه بازاریابی، برترین آگهی محیطی فروردین و اردیبهشت شد.

ارتباط مستقیم تلفنی با معاون اداری و توسعه منابع انسانی بانک شهر

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر، این هفته با حضور معاون اداری و توسعه منابع انسانی برگزار می‌شود.

امکانات نسخه جدید همراه بانک سینا

پرداخت قبوض بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت با همراه بانک سینا

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: با استفاده از سامانه جدید همراه بانک سینا، پرداخت قبوض به راحتی و بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت، قابل انجام است.

برگزاری مصاحبه فراخوان مدیر گروه تحقیقات اقتصادی مرکز پژوهش های کاربردی بانک کشاورزی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: با حضور عضو هیات‌مدیره بانک کشاورزی و در اجرای برنامه‌های این بانک در حوزه سرمایه انسانی، جلسه مصاحبه برای تعیین فرد اصلح از میان شرکت‌کنندگان در فراخوان «مدیرگروه تحقیقات اقتصادی مرکز پژوهش های کاربردی» بانک کشاورزی یکم خرداد ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

جمهوری اسلامی ایران پرچمدار تحقق مردم سالاری دینی است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: حجت الاسلام رحیمی نماینده ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در همایش سراسری روسای شعب غرب استان تهران گفت: مردم سالاری دینی از اهمیت به سزایی برخوردار است و با افتخار می توان گفت ایران اسلامی امروز منادی و پرچمدارتحقق آن در ارکان مختلف جامعه است.

با هدف کنترل بنگاه داری موسسات اعتباری؛

«دستورالعمل سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار» به شبکه بانکی ابلاغ شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: «دستورالعمل سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار» در 18 ماده و 6 تبصره، به‌منظور کنترل گستره مؤسسات اعتباری و هدایت آنها به ایفای نقش واسطه‌گری وجوه به عنوان کارکرد اصلی این موسسات، به شبکه بانکی ابلاغ شد. بر اساس این دستورالعمل، سرمایه‌گذاری مؤسسات اعتباری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله مصادیق غیربانکی است و باید ظرف مهلت مقرر واگذار شود.

Memory usage: 142
به همین نزدیکی! بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش