بانک شهر
بانک کشاورزی نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری همایش دورنمای اقتصاد ایران در سال ۹۶
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

شبكه خبري بانك و صنعت

اطلاعیه وزارت اقتصاد درباره گفتگوی منتشره از وزیر اقتصاد در روزنامه شرق

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در پی انتشار گفتگوی روزنامه شرق با علی طیب نیا، وزیر اموراقتصادی و دارایی و طرح ادعاهایی در مقدمه این گفتگو، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد با صدور اطلاعیه ای نسبت به نحوه تنظیم و انتشار این گفتگو واکنش نشان داد.

بانک کشاورزی جزو شرکت های برتر ایران معرفی شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: همایش شرکت های برتر ایران روز دوشنبه چهارم بهمن با حضور نمایندگان کمیسیون های اقتصادی و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، معاونان وزرا و مدیران و کارشناسان حوزه مدیریت واقتصاد کشور برگزار و طی آن بانک کشاورزی بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی IMI-100 به عنوان یکی از شرکت های برتر ایران انتخاب و معرفی شد.

بانک ملی ایران در صدر 500 شرکت برتر ایران قرار گرفت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در نوزدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، بانک ملی ایران علاوه بر کسب چند رتبه برتر، در صدر 500 شرکت برتر ایران از نظر میزان فروش قرار گرفت.

گزارش و تحلیل

ایجاد شهرک صنعتی پوشاک راه حلی برای جلو گیری از اتفاقاتی نظیر پلاسکو

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت:پلاسکو در آتش سوخت و فرو ریخت ساختمان پلاسکو که گرفتار آتش شده بود بعد از چند ساعت با آن عظمت فرو ریخت.

جویندگان کار: دستمزد اندک و برخورد نامناسب کارفرمایان مهمترین علل تغییر شغل است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: حضور چند ساعته در یکی از کاریابی های تهران و گفت و گو با کارجویان نشان داد، اکثر مراجعان الزاما بیکار نیستند، بلکه بسیاری از آنها مشغول به کار هستند و به دلیل کمی دستمزد و برخورد نامناسب کارفرمایان در پی یافتن شغل جدید هستند.

مسعود دانشمند، دبیرکل خانه اقتصاد ایران:

دولت به نظارت بپردازد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وقتی دولت‌ها تصدی‌گری کارها را بر عهده می‌گیرند، روز به روز بزرگ‌تر می‌شوند. وقتی شروع می‌کنند کار اجرایی می‌کنند، چون نظام دولتی است و می‌خواهند یکدیگر را کنترل کنند و هم می‌خواهند از یکدیگر مجوز بگیرند، مرتبا دولت بزرگ‌تر می‌شود و سازمان‌ها هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی توسعه می‌یابند.

مجیدرضا حریری، نایب رئیس اتاق ایران و چین:

کارتراشی بر ضد کار

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: من معتقدم که ما در سیستم بوروکراسی خود اصلا نظام نداریم.

ایمن‌سازی «پلاسکو» بر عهده مالک بوده است

مستاجران پلاسکو قادر به احقاق حق هستند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) تاکید کرد: خوشبختانه مستاجران پلاسکو با توجه به تعداد زیادشان و با عنایت به نحوه وقوع حادثه قادر به احقاق حق خواهند بود.

در دنیا از چه فناوری‌هایی در آتش‌نشانی استفاده می‌شود؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: یکی از کاربردهای فناوری می‌تواند انجام ماموریت‌های سخت و ناممکن به جای انسان در شغلی پرخطر همچون آتش‌نشانی باشد.

تکلیف چک‌های سوخته در پلاسکو چیست؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بخشی از خسارت مالی وارد شده به کسبه پلاسکو مربوط به از بین رفتن چک‌ها و اسناد بهادار آنهاست. مساله‌ای که ظاهرا قوانین بانکی راهی برای مدعی شدن درباره آنها باقی نگذاشته است، مگر توافق با طرف بدهکار.

سعید سادات‌نیا، کارشناس حوزه شهری

آیا سیستم شهری به حقوق عمومی پایبند است؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سازه‌های ایمنی شهرها و کنترل آن مربوط به مهندسان فنی است.

عیدی امسال کارکنان دولت چقدر است؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: کارکنان دولت برای پایان سال جاری و بر اساس محاسبات قانونی رقمی حدود 770 هزار تومان عیدی دریافت خواهند کرد.

چرا اوضاع گل و بلبل برای مردم قابل لمس نیست؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: این روزها دولتی‌ها به رشد اقتصادی 7 درصدی به خود می‌بالند؛ رشدی که شواهد و گزارش‌ها پیداست فقط روی کاغذ دیده می‌شود و نتیجه ملموس برای اقتصاد کشور نداشته است.

برگزاری سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: گلباران مزار شهدا، برگزاری نمایشگاه عکس و خوشنویسی، دیدار باخانواده شهداء از برنامه های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب است.

دومین کنفرانس ژئومکانیک نفت 5 و6 بهمن ماه درتهران برگزار میشود

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: افزایش تولید نفت بدون دانش ژئومکانیک نفت امکانپذیر نیست.

اخبار روز

برگزاری مراسم معارفه رئیس اداره فن آوری اطلاعات در بانک قرض الحسنه مهر ایران

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اصغر انصاری جعفری طی آیینی با حضور غفاری عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت رسمی به عنوان رئیس اداره فن آوری اطلاعات معرفی شد.

گزارش 100 روز 100 اقدام وزارت اقتصاد و دارایی/1/

عرضه اسناد خزانه چه تاثیری بر اقتصاد ایران دارد؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی وزرات اقتصاد و دارایی، با انتشار اسناد خزانه برای نخستین بار در اقتصاد ایران بخشی از بدهی دولت از طریق منابع ملی تامین شد و اعتبارات جدید به اقتصاد تزریق شد.

شرکت بیمه دی تمام خودروهای شهرداری بیرجند را بیمه می کند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: شعبه بیمه دی خراسان جنوبی قرارداد واگذاری خودروهای اداری و پرسنل شهرداری بیرجند را امضاء کرد.

هدف اصلی از خلقت انسان، درک بندگی خداوند است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در همایش خانوادگی عترت غرب استان تهران، ضمن تاکید بر اهمیت رسیدگی به امور خانواده گفت: هدف اصلی از خلقت انسان، درک بندگی خداوند است.

با صعود 16 پله ایی، بیمه البرز شصت و سومین شرکت برتر کشور شناخته شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: براساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی ایران،‌ شرکت بیمه البرز امسال نیز در میان صد شرکت برتر ایران قرار گرفت و با 16 پله صعود نسبت به سال گذشته در رتبه 63 قرار گرفت.

آپ تنها PSP حاضر در فهرست 100شرکت برتر ایران

آسان پرداخت رتبه 58 برترین شرکتهای ایران در رتبه بندی IMI-100

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: نوزدهمین دوره همایش معرفی شرکت های برتر ایران به همت سازمان مدیریت صنعتی و با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما در روز 4 بهمن ماه 1395 برگزار شد.

کلاهبرداری هایی از جنس خودزنی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: این روزها برخی افراد سودجو با شگردهای حرفه ای اقدام به خودزنی و ایجاد ضرب و جرح عمدی در برخی نقاط بدنشان اقدام به کلاهبرداری می کنند.

حکم جلب فرزند ابتکار صادر شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اینکه حکم جلب فرزند ابتکار صادر شده است، درباره اتمام مرخصی مهدی هاشمی، گفت: او به زندان باز می‌گردد.

هیئت امنای جنوب و شرق بازار مغازه در اختیار کسبه پلاسکو می گذارند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: عضو هیئت امنای جنوب غربی بازار تهران گفت: تعدادی مغازه برای فروش پایان سال در بازار تهران در اختیار کسبه پاساژ پلاسکو قرار می گیرد.

بر اساس رتبه‌بندی (IMI-100)؛

کسب دو رتبه نخست «بهره‌وری کل عوامل» و «بازدهی فروش» توسط بانک کارآفرین

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: بانک کارآفرین بر اساس «رتبه‌بندی صد شرکت برتر ایران» (IMI-100)، از نظر دو شاخص «بهره‌وری کل عوامل» و «بازدهی فروش»، رتبه نخست را در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری در سال مالی 1394 کسب کرد.

همراه اول بین 500شرکت برتر، رتبه دوم سودآوری و ارزش بازار را کسب کرد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: همراه اول در نوزدهمین دوره رتبه بندی یکصد شرکت برتر ایران (IMI-100) بالاتر از سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور از نظر همه شاخص های ارزیابی، قرار گرفت.

تاکيد رئيس شوراي عمومي سنديکاي بيمه گران ايران:

پرداخت خسارت زيان ديدگان حادثه پلاسکو در اسرع وقت و بطورکامل

پايگاه تحليلي خبري بانک و صنعت: رئيس شوراي عمومي سنديکاي بيمه گران اعلام داشت: 25 درصد واحدهاي تجاري پلاسکو بيمه آتش سوزي دارند و روند تشکيل پرونده و پرداخت خسارت به زيان ديدگان به سرعت در حال انجام است.

Memory usage: 158
بانکداری الکترونیکی ملی - بام بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش