شهر در اندیشه نشر
بانک کشاورزی آسان پرداخت نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

شبكه خبري بانك و صنعت

ولی اله سیف

ایران به دنبال اقتصاد تاب آور، مقاوم و متکی به توانایی هایی درونی است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: شرط اصلی تعامل با نظام مالی ایران، توجه به نقش روابط بین‌المللی در توانمندسازی اقتصاد داخلی و ارتقای تکنولوژیکی کشور است. ایران اقتصادی پویا، توانمند، دانش بنیان و متکی به ظرفیتها، نیروی کار و توانایی های درونی می خواهد و همکاریهای بین المللی نیز بر همین مبنا و با همین ملاحظه توسعه خواهند یافت.

سفیر ایران در آلمان

مذاکرات برای خروج از FATF هفته آینده در ایتالیا

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سفیر ایران در آلمان بر لزوم خروج ایران از فهرست کشورهای غیرهمکار FATF تاکید کرد.

درگشایش همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا مطرح شد؛

راه اندازی شعب بانکی ایران در اروپا محور گردهمایی مدیران بانکی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: رییس پژوهشکده پولی و بانکی، راه اندازی شعب بانک های ایرانی در اروپا را یکی از محورهای برگزاری چهارمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا اعلام کرد.

گزارش و تحلیل

پای صحبت های خودمانی «کاردگر» از مشکلات صنعت بیمه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: صنعت بیمه باید به زودی فکری برای رشته درمان داشته باشد و حل مشکلات را با یک اجماع جمعی مانند ثالث، رشته به رشته جلو ببرد.

بایدها و نبایدهای شبکه بانکی در سال تولید و اشتغال

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اگر می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی در سال 96 با دو بال تولید و اشتغال به پرواز درآید، چاره‌ای جز افزایش ظرفیت، تقویت و حمایت درست از شبکه بانکی نداریم و این مهم نیز جز با تصحیح انتظارات، سازوکارها و فرایندهای مرتبط با بانک‌ها محقق نخواهد شد.

ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم و شفافیت اقتصادی

در نظام مالیاتی، دسترسی به اطلاعات اقتصادی و مالی افراد و برخورداری از حمایت های قانونی در این مسیر در وضع دقیق و صحیح مالیات نقش تعیین کننده دارد. با اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم، دسترسی به اطلاعات اقتصادی تا حد زیادی هموار شده است که انتظار می رود با اجرای صحیح این قانون و همکاری سایر دستگاه های اجرایی، زمینه برای مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی بیش از گذشته فراهم شود.

نقش مالیات در اجرای عدالت اجتماعی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: در این دهه با توجه به سیاست‌های اقتصادی نقش «مالیات» به عنوان تنها راه چاره تأمین منابع مالی دولت، جهت اجرای طرح‌های ملی عمرانی، اهمیتی خاص و اولویتی اساسی یافته است.

نظارت بر مشاورین بیمه ای با استناد به کدام قانون ؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اداره نظارت بیمه مرکزی فعالیت شرکت ها و موسسات تحت عنوان « مشاور بیمه ای » را غیر قانونی اعلام نمود.

سپرده‌گذاران در انتظار پاسخ مدیران

بانک مهر اقتصاد هم غیرمجاز شد؟!

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سایت رسمی بانک مرکزی نام موسسه اعتباری مهر اقتصاد را که چندسالی است به نام بانک مهر اقتصاد فعالیت می‌کند را از فهرست بانک‌ها و موسسات اعتباری دارای مجوز رسمی فعالیت خط زد.

مالیات بر ارث در قانون مالیات های مستقیم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: قانون مالیات بر ارث یکی از مسایل مورد توجه همه اقشار جامعه است.

آیا ترامپ به عمر دلار قوی پایان می‌دهد؟

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اظهارات هفته گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره دلار و سیاست پولی این کشور، شواهد بیشتری از تغییر در سیاست پولی "دلار قوی" را فراهم می‌کند.

تحلیلی بر رویکرد ماده 169 مکرر قانون مالیات های مستقیم در اجرای اقتصاد مقاومتی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اقتصاد مقاومتی مفهومی است که در پی مقاوم سازی، بحران زدایی و ترمیم ساختارها و نهادهای فرسوده و ناکارآمد موجود اقتصادی مطرح می شود، که قطعا باور مشارکت همگانی و اعمال مدیریت های عقلایی و مدبرانه، پیش شرط و الزام چنین موضوعی است.

درخواست اجرای مدیریت ریسک در شرکت های بیمه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: اخبار منتشر شده سایت ها و گروههای خبری بیمه ای به نقل از جناب آقای دکتر همتی ، رییس کل بیمه مرکزی ایران، در این هفته نقطه نظراتی از ایشان در زمینه لزوم توجه و اجرای برنامه های مدیریت ریسک در کشور و در شرکت های بیمه مطالبی انتشار دادند.

صنعت بیمه چگونه به رشد هفت درصدی میرسد؟

قسمت پنجم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مطالعه و بررسی شرکت های بیمه موفق نشان میدهد که آنها برای کسب رتبه های برتر در صنعت بیمه طی سالهای گذشته تلاش وافر نموده اند تا عملیات بیمه گری سنتی را کنارگذارده و با درک درست از این واقعیت که آنچه تحت عنوان بیمه گری در گذشته و تا اوایل انقلاب صنعتی اول در جریان بوده در واقع بیمه گری نیست و «مدیریت صندوق» است.

اخبار روز

انتقال شعبه صادقیه بانک سینا به محل جدید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: با پایان یافتن مراحل بهسازی شعبه صادقیه در منطقه غرب تهران و البرز، این شعبه با برخورداری از امکانات مناسبتر و فضای بیشتر، آماده خدمت رسانی به هموطنان شد.

بهره‌برداری از 25 باجه خدمات‌بانکی پست‌بانک قزوین با حضور رئیس‌جمهور

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: براساس دستور دکتر روحانی رئیس‌جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس، 25 باجه نمایندگی خدمات‌بانکی پست‌بانک استان قزوین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

دولت یازدهم و مقابله با فساد اقتصادی، حقوق های نامتعارف و سودهای کاغذی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: دولت یازدهم از ابتدای کار خود، در کنار سیاست های اقتصادی مبنی بر توسعه، اقدامات گسترده ای در راستای مقابله با مفاسد اقتصادی در دستور کار خود قرار داد، اقداماتی که یک به یک آن در راستای برگرداندن قطار اقتصاد ایران روی ریل، پس از هشت سال انحراف بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کمترین تنش در چهار سال گذشته میان کارگر و کارفرما وجود داشت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران گفت: با تلاش هایی که انجام شده، شاهد کمترین تنش ها در چهارسال گذشته میان کارگر و کارفرما بودیم.

رییس پژوهشکده پولی و بانکی:

مبادلات ارزی کشور در سایه برجام به شبکه رسمی بازگشت/ برای جذب فاینانس باید صبور بود

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت:رییس پژوهشکده پولی و بانکی می گوید، در سایه اجرای برجام مبادلات ارزی کشور بار دیگر به شبکه رسمی بازگشته و دیگر منابع کشور به خطر نمی افتد.

هشتم اردیبهشت؛ روز جهانی ایمنی و بهداشت کار

کارفرمایان،کارگران و دولت مسئول تامین ایمنی محیط کار هستند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: ایمنی و بهداشت، فرهنگ ملی است که در آن اصل بر یک محیط کاری ایمن و بهداشتی می باشد که در تمامی سطوح از جمله کارفرمایان،کارگران و دولت در تامین امنیت محیط کاری امن و سالم از طریق یک سیستم حقوقی تعریف شده مسئول می باشند تا جایی که بالاترین اولویت، اصل پیشگیری است .

خدمات رسانی شعب بانک شهر برای توزیع بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران در روز جمعه

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: خدمات رسانی شعب بانک شهر برای توزیع بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران در روز جمعه 28 شعبه بانک شهر، روز جمعه هشتم اردیبشهت ماه به منظور ارایه بن کارت های نمایشگاه کتاب تهران فعال هستند.

سه عضو جدید هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین مشخص شد.

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده موسسه اعتباری کاسپین برگزار گردید.

برداشت وجه نقد بدون کارت برای دارندگان ملل کارت فراهم گردید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک، امکان برداشت وجه نقد بدون ملل کارت برای مشتریان موسسه در پایانه های خودپرداز ملل فراهم گردید.

قائم مقام وزیر نیرو؛

70 طرح بزرگ خارج از کشور در حال اجرا داریم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: قائم مقام وزیرنیرو در امور بین الملل: در سالهای اخیر 50 تا 90 درصد صادرات خدمات فنی مهندسی کل کشور در وزارت نیرو اتفاق افتاده است.

45 درصد مخازن سدهای پنجگانه تهران پر است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: 45 درصد از مخازن سدهای پنجگانه تأمین کننده آب تهران پر شده است.

بی عدالتی مالیاتی مانع رونق تولید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: دبیر کل اتحادیه انجمن‌های صنایع غذایی ایران :با توجه به نامگذاری سال و توصیه های رهبری باید حمایت از تولید امسال جدی تر شود.

Memory usage: 125
دستورات شما به خاطر سپرده شد بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش