شماره: 280665 تاریخ : 1396/03/28-02:58:29

امکان دریافت قدرالسهم بن‌کارت نمایشگاه کتاب از خودپردازهای بانک شهر

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت:در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت، بانک شهر 3200 دستگاه کارت‌خوان در اختیار ناشران قرار داد و با به‌کارگیری بیش از 79 دستگاه خودپرداز، سه دستگاه خوددریافت، دو دستگاه صراف الکترونیک و 64 دستگاه وب کیوسک به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد کیایی با بیان این مطلب اظهار کرد: قدرالسهم بن کارت‌های دانشجویی و دانش‌آموزی از طریق همه کارت‌خوان‌های شبکه شتاب نیز قابل استفاده است.

 وی تصریح کرد: همچنین دانش‌آموزان و دانشجویانی که هنوز موفق به دریافت بن کارت‌های خود نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک شهر، بن کارت خود را دریافت و نسبت به قدرالسهم بن کارت‌های خود اقدام کنند.

 به گفته کیایی، در نمایشگاه سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت، بانک شهر 3200 دستگاه کارت‌خوان در اختیار ناشران قرار داد و با به‌کارگیری بیش از 79 دستگاه خودپرداز، سه دستگاه خوددریافت، دو دستگاه صراف الکترونیک و 64 دستگاه وب کیوسک به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان پرداخت.

 همچنین به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان، 7 دستگاه شهرنت، 6 دستگاه خودپرداز سیار و 7 کانکس خودپرداز در سالن‌های نمایشگاهی و محوطه شهرآفتاب، به اهل نشر، فرهنگ و کتاب خدمات ارائه کرد.

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت ماه با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» در مجموعه شهر آفتاب برپا بود.


URL: http://bankosanat.ir/News/امکان-دریافت-قدرالسهم-بن‌کارت-نمایشگاه-کتاب-از-خودپردازهای-بانک-شهر.bos