شهر در اندیشه نشر
بانک کشاورزی آسان پرداخت نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
شماره: 253333 تاریخ : 1395/10/11-11:56:40
,10034,
50 نفر از محکومان پرونده‌های 10 میلیاردی سازمان تعزیرات در زندان هستند

50 نفر از محکومان پرونده‌های 10 میلیاردی سازمان تعزیرات در زندان هستند

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سرپرست دفتر نظارت بر اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی گفت: 50 نفر از محکومان پرداخت جزای نقدی بیش از 10 میلیارد ریال در زندان بسر می‌برند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  تعزیرات حکومتی، علیرضا نورنژاد سرپرست دفتر نظارت بر اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی، اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور اجرای آرای صادره در شعب سازمان و همچنین برخورد با متخلفان این حوزه، هم اکنون 759 نفر از محکومین پرونده‌های قاچاق که در سازمان تعزیرات حکومتی رسیدگی شده است، در زندان بسر می‌برند.

وی افزود: این محکومین با توجه به استنکاف از پرداخت جزای نقدی و با گزارش واحدهای اجرای احکام سازمان در سراسر کشور برای تحمل جزای بدل از حبس در زندان‌های سراسر کشور بسر می‌برند.

سرپرست دفتر نظارت بر اجرای احکام سازمان تعزیرات حکومتی در مورد میزان محکومیت این افراد، تصریح کرد: میزان محکومیت بیش از 50 نفر از زندانیان مذکور بیش از 10 میلیارد است.

Memory usage: 148
دستورات شما به خاطر سپرده شد بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش