پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 304178 تاریخ : 1396/06/22-16:44:08
,2,
پست بانک‌ایران دارای ظرفیت مناسبی جهت ارائه خدمات به فعالان حوزه IT و ICT است

استاندار البرز:

پست بانک‌ایران دارای ظرفیت مناسبی جهت ارائه خدمات به فعالان حوزه IT و ICT است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سیدحمید طهائی استاندار البرز در نشست مشترک با خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اظهارداشت: پست‌بانک‌ایران دارای ظرفیت‌های مناسبی برای ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی به فعالان حوزه IT و ICT و شرکت‌های دانش‌بنیان است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی پست بانک ایران، وی در این نشست ضمن بیان مطلب فوق اظهارداشت: استان البرز بعنوان قطب اقتصادی با توجه به زیرساخت‌های موجود از جمله فرودگاه پیام، راه‌های زمینی، هوائی و ریلی و همچنین پارک علم و فناوری پردیس می‌تواند منبع درآمد مناسبی برای این بانک به حساب آید.

وی در ادامه افزود: در راستای این مهم پست بانک ایران باید با توسعه خدمات بانکداری الکترونیک درسطح استان البرز، امکان خدمت‌رسانی به هموطنان را ارتقاء دهد چون این استان با دارا بودن جاده بین‌المللی و تعدد مسافران در آن نیازمند گسترش خدمات بانکی و مالی است.

استاندار البرز با اشاره به دارا بودن رتبه سوم در بین استان‌های کشور از لحاظ درآمد بانکی عنوان کرد: پست‌بانک‌ایران بعنوان گسترده ترین خرده بانکدار کشور و عاملیت صندوق توسعه ملی و وزارت ارتباطات و فناوری و همچنین بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه IT و ICT می‌تواند نقش ارزنده ای در این راستا داشته باشد. 

همچنین دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در این نشست ضمن اشاره به تاریخچه بانک و تشریح خدمات آن گفت: این بانک با بیش از 10هزار و 500 شعبه و باجه‌ خدمات بانکی دارای گستردگی درسطح کشور است و منابع جذب شده در هر منطقه، صرف رونق اقتصادی همان مناطق می‌شود.

وی تصریح کرد: این بانک عاملیت بانکی صندوق توسعه ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی را دارد و قادر است سرمایه‌های ریالی و ارزی طرح‌های توجیه‌دار و پربازده هموطنان به ویژه در حوزه‌های روستائی را از محل منابع این صندوق تأمین نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 146
سفر به جام جهانی روسیه بانک صنعت و معدن بیمه پارسیان موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه