خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253196 تاریخ : 1395/10/09-11:05:12
,11,
واگذاری 197 واحد مسکن مهر به خانوارهای دارای دو معلول قزوین

واگذاری 197 واحد مسکن مهر به خانوارهای دارای دو معلول قزوین

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: ‌مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده 60 واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال95 تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، علی‌ محمد پورکریم با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم نامه بین وزارت راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و بنیاد مستعضفان کشور تعداد 197 واحد مسکونی با شرایط ویژه معلولین از جمله آسانسور برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده است.

پورکریم با اشاره به همکاری خوب و سازنده دستگاه های طرف تفاهم‌نامه تصریح کرد: استان قزوین به‌عنوان نخستین استان در کشور تفاهم‌نامه مذکور را اجرایی کرده و در حال حاضر مراحل پایانی کار در حال انجام است.

وی افزود: ضمن تخصیص واحد مسکونی توانسته‌ایم از کمک‌های پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه استفاده کرده و تا این مرحله به ازای هر واحد 25میلیون تومان از طریق بنیاد مستضعفان و بهزیستی به حساب خانوارهای واجد شرایط واریز کنیم و بقیه  نیز به صورت تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

پورکریم در مورد زمان تحویل این واحدها خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده 60 واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال95 تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان یادآور شد: تا کنون هزار و 550 واحد مسکن مهر نیز به مددجویان سازمان بهزیستی در سطح استان قزوین واگذار شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 91
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه