پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو کفش طلا رو پات کن بیمه ما طرح مهر ماندگار موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253196 تاریخ : 1395/10/09-11:05:12
,11,
واگذاری 197 واحد مسکن مهر به خانوارهای دارای دو معلول قزوین

واگذاری 197 واحد مسکن مهر به خانوارهای دارای دو معلول قزوین

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: ‌مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده 60 واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال95 تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، علی‌ محمد پورکریم با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم نامه بین وزارت راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و بنیاد مستعضفان کشور تعداد 197 واحد مسکونی با شرایط ویژه معلولین از جمله آسانسور برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده است.

پورکریم با اشاره به همکاری خوب و سازنده دستگاه های طرف تفاهم‌نامه تصریح کرد: استان قزوین به‌عنوان نخستین استان در کشور تفاهم‌نامه مذکور را اجرایی کرده و در حال حاضر مراحل پایانی کار در حال انجام است.

وی افزود: ضمن تخصیص واحد مسکونی توانسته‌ایم از کمک‌های پیش‌بینی شده در این تفاهم‌نامه استفاده کرده و تا این مرحله به ازای هر واحد 25میلیون تومان از طریق بنیاد مستضعفان و بهزیستی به حساب خانوارهای واجد شرایط واریز کنیم و بقیه  نیز به صورت تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

پورکریم در مورد زمان تحویل این واحدها خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده 60 واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و بقیه نیز تا پایان سال95 تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان یادآور شد: تا کنون هزار و 550 واحد مسکن مهر نیز به مددجویان سازمان بهزیستی در سطح استان قزوین واگذار شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 133
جشنواره سامانه بام بانک صنعت و معدن طرح قرعه کشی تلگرام - بانک ملت بیمه پارسیان باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه ملی و راه های نرفته اش