شهر در اندیشه نشر
بانک کشاورزی آسان پرداخت نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
شماره: 263706 تاریخ : 1395/10/15-14:36:25
,3,
مشارکت گروهی فرصت طلائی ثامن در بازار رقابت

مشارکت گروهی فرصت طلائی ثامن در بازار رقابت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سرپرست مدیریت شعب کرمان اظهار داشت: مشارکت گروهی و بهره گیری از خرد جمعی فرصت طلائی برای تبدیل طرح ها و پیشنهادات به دستورالعمل ها و برنامه های آینده ثامن در بازار رقابت بانکی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، عبدالحسین  قوامی با اشاره مراحل تصمیم گیری سازمان گفت : هدف ما پیشبرد اهداف سازمان و دستیابی به موفقیت های بیشتر در شرایط فعلی حاکم بر بازار مالی و پولی است.

وی در ادامه توجه به نیروهای جوان را یک اصل دانست و افزود: نظرات و پیشنهادات جوانان مستعد ثامن که به صورت علمی و اصولی مطرح می شود ما را در پیشبرد اهداف ابلاغی یاری می کند.

قوامی با بیان اینکه دوایر ستادی به عنوان بازوی پرتوان سرپرستی باعث سریعتر شدن روند کارها می شوند، تصریح کرد: کارکنان ستاد به منظور هم افزایی بیشتر در شبکه باید از نیرو های صف حمایت کرده و به حل مشکلات آنان بپردازند.

وی در پایان افزود:همکاران باید مؤسسه را متعلق به خود بدانند و برای آینده مؤسسه و خود تلاش مستمر و پیگیر داشته باشند.

Memory usage: 110
دستورات شما به خاطر سپرده شد بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش