خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 263706 تاریخ : 1395/10/15-14:36:25
,3,
مشارکت گروهی فرصت طلائی ثامن در بازار رقابت

مشارکت گروهی فرصت طلائی ثامن در بازار رقابت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سرپرست مدیریت شعب کرمان اظهار داشت: مشارکت گروهی و بهره گیری از خرد جمعی فرصت طلائی برای تبدیل طرح ها و پیشنهادات به دستورالعمل ها و برنامه های آینده ثامن در بازار رقابت بانکی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، عبدالحسین  قوامی با اشاره مراحل تصمیم گیری سازمان گفت : هدف ما پیشبرد اهداف سازمان و دستیابی به موفقیت های بیشتر در شرایط فعلی حاکم بر بازار مالی و پولی است.

وی در ادامه توجه به نیروهای جوان را یک اصل دانست و افزود: نظرات و پیشنهادات جوانان مستعد ثامن که به صورت علمی و اصولی مطرح می شود ما را در پیشبرد اهداف ابلاغی یاری می کند.

قوامی با بیان اینکه دوایر ستادی به عنوان بازوی پرتوان سرپرستی باعث سریعتر شدن روند کارها می شوند، تصریح کرد: کارکنان ستاد به منظور هم افزایی بیشتر در شبکه باید از نیرو های صف حمایت کرده و به حل مشکلات آنان بپردازند.

وی در پایان افزود:همکاران باید مؤسسه را متعلق به خود بدانند و برای آینده مؤسسه و خود تلاش مستمر و پیگیر داشته باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 142
رویش بذر مهربانی بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه