خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 316833 تاریخ : 1396/12/19-13:29:43
,11,
قرارداد ساخت 439 کیلومتر آزادراه امضا شد

قرارداد ساخت 439 کیلومتر آزادراه امضا شد

قرارداد مشارکت در ساخت 439 کیلومتر آزادراه در 6 محور مواصلاتی امروز (شنبه) با 25 هزار میلیارد ریال اعتبار میان شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و بخش خصوصی به امضا رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل کشور در آیین امضای این قرارداد که در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: این قرارداد مربوط به ساخت آزادراه های اردکان -مهریز، مشهد - قوچان، لامرد - پارسان، قطعه 6 تبریز - ارومیه، کنارگذر شمالی اراک و کنارگذر شرق سیرجان است که با حضور وزیر راه و شهرسازی منعقد شد.

وی با بیان اینکه این برای نخستین بار است که 6 قرارداد در یک روز امضا می شود، افزود: سرمایه لازم برای این پروژه از سوی سرمایه گذاران داخلی انجام می شود. 
خادمی با بیان اینکه در بخش توسعه ریلی 3 هزار و 410 پروژه در حال انجام و 5 هزار کیلومتر ریل جدید در حال مطالعه است، افزود: با اینکه متوسط ریل گذاری در کشور 170 کیلومتر در سال است، تا پایان امسال 516 کیلومتر ریل گذاری انجام شده، تحویل داده می شود.
وی یادآور شد که امسال پنج مرکز استان به شبکه ریلی متصل شده اند که به زودی این مسیرها تکمیل خواهند شد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 70
جشنواره بیست تا بیست بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه