خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 263560 تاریخ : 1395/10/14-12:35:04
,3,
ضرورت بهره گیری از بازاریابی اقلیمی از سوی روسای شعب

ضرورت بهره گیری از بازاریابی اقلیمی از سوی روسای شعب

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سرپرست مدیریت شعب مازندران موسسه اعتباری ثامن نقش روسای شعب در پیشبرد اهداف ثامن را تعیین‌کننده دانست و بر ضرورت بهره گیری از بازاریابی اقلیمی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، قربان اصغری آقمشهدی تمرکز و انگیزه را در انجام صحیح و متعهدانه وظائف سازمانی بسیار مؤثر دانست و روسای شعب را به ایجاد فضایی مناسب و صمیمانه برای همکاران دعوت کرد.

اصغری با اشاره به ظرفیت‌های بالا استان مازندران افزود: باید از ظرفیت‌ها و فرصت‌ها حداکثر بهره‌برداری را کرده تا اهداف ثامن محقق شود.

معاون سرپرستی مدیریت شعب مازندران دلایل ایجاد مطالبات را به ایجاد مطالبات قبل و بعد از اعطای تسهیلات تقسیم‌بندی کرد و گفت: رعایت نشدن دستورالعمل‌های سازمان، نبود اعتبار سنجی دقیق، نقصان فرم‌های تسهیلاتی و هویتی، اخذ نکردن وثایق در چارچوب قوانین، پیگیری نبودن به‌موقع و اطلاع‌رسانی نکردن مناسب به ضامنین دلایل ایجاد مطالبات قبل و پس از اعطای تسهیلات است.

وی با عنوان اینکه از محل پرداخت تسهیلات باید سود موسسه را تضمین شود، پرداخت تسهیلات کارشناسی شده موجب جلوگیری از مطالبات معوق و سودآوری موسسه دانست.

عارف اسلامی دیگر معاون سرپرستی مدیریت شعب مازندران پیرامون اهمیت تصمیم‌گیری و نقش آن در مدیریت شعب گفت و افزود: شناسایی مشکلات، برنامه‌ریزی برای رفع آن و تصمیم‌گیری به‌موقع در تحقق اهداف ضروری است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 121
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه