شهر در اندیشه نشر
بانک کشاورزی آسان پرداخت نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
شماره: 252432 تاریخ : 1395/10/03-18:32:57
,17,25,
صادرات سیمان با قطار به پاکستان به بیش از 11 هزار تن افزایش یافت

سرپرست راه آهن جنوب شرق کشور خبرداد:

صادرات سیمان با قطار به پاکستان به بیش از 11 هزار تن افزایش یافت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سرپرست راه آهن جنوب شرق کشور گفت: میزان صادرات سیمان به کشور پاکستان با قطار، به 11 هزار و 400 تن در هشت ماهه امسال افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مجید ارجونی افزود: این میزان سیمان صادراتی به کشور پاکستان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از صد درصد افزایش نشان می دهد.

وی از آغاز سیر یک رام قطار با 40 واگن باری برای انتقال سیمان صادراتی کشورمان به پاکستان در روز یکم دی ماه امسال خبرداد و گفت: این قطار در یکم دی ماه امسال زاهدان را به مقصد کویته پاکستان ترک کرد. 
به گفته سرپرست راه آهن جنوب شرق کشور، در هشت ماهه گذشته تعداد 46 رام قطار به صورت رفت و برگشت بین زاهدان و کویته سیر داشت که نسبت به سال گذشته 228 درصد افزایش داشته است؛ ضمن اینکه از این مسیر پنج هزار و 997 تن برنج و کنجد وارد کشور شده که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی را نشان می دهد.

Memory usage: 121
دستورات شما به خاطر سپرده شد بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش