بانک پارسیان پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست کفش طلا رو پات کن بیمه ما نگین بانکداری اسلامی موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 264295 تاریخ : 1395/10/22-15:29:19
,5,
سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، علی امیرانی را به عنوان سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، علی کاردر در این حکم خطاب به امیرانی اعلام کرده است: «با توجه به بخشنامه مقام عالی وزارت، مورخ 7 آذر 1395 در خصوص تعیین تکلیف شرکت ملی صادرات گاز ایران و تا انجام امور مربوطه، تمشیت سرپرستی مدیریت صادرات گاز ایران به جنابعالی واگذار می‎گردد تا با کمک دیگر همکاران امور مربوطه را سازماندهی و کارهای جاری را پیگیری فرمایید».

بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، کاردر در این حکم خاطرنشان کرده است: «دیگر مدیریت‎ها موظف به همکاری با آن مدیریت می باشند».

علی امیرانی، پیش از این مسئولیت خدمات پیمان و قراردادهای مدیریت مهندسی شرکت ملی گاز ایران را در کارنامه کاری خود دارد و مدتی نیز به عنوان کارشناس ارشد برآورد مصارف گاز در امور مهندسی و خدمات فنی این شرکت خدمت کرده است.

وی پیش تر در شرکت ملی صادرات گاز ایران نیز ریاست امور مشارکت‎ها و سرپرستی مدیریت سرمایه گذاری، مجامع و مشارکت‎ها را بر عهده داشته است.

آخرین مسئولیت وی، مدیریت بازاریابی، فروش و بررسی‎های اقتصادی در شرکت ملی صادرات گاز ایران بوده است.

امیرانی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی شیمی با گرایش گاز از دانشگاه صنعت نفت و مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد انرژی و بازاریابی از دانشگاه تهران است. ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 147
فرصتی برای سرمایه گذاری مطمئن بانک صنعت و معدن طرح قرعه کشی تلگرام - بانک ملت بیمه پارسیان باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه ملی و راه های نرفته اش