خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 264295 تاریخ : 1395/10/22-15:29:19
,5,
سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران

سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، علی امیرانی را به عنوان سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، علی کاردر در این حکم خطاب به امیرانی اعلام کرده است: «با توجه به بخشنامه مقام عالی وزارت، مورخ 7 آذر 1395 در خصوص تعیین تکلیف شرکت ملی صادرات گاز ایران و تا انجام امور مربوطه، تمشیت سرپرستی مدیریت صادرات گاز ایران به جنابعالی واگذار می‎گردد تا با کمک دیگر همکاران امور مربوطه را سازماندهی و کارهای جاری را پیگیری فرمایید».

بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، کاردر در این حکم خاطرنشان کرده است: «دیگر مدیریت‎ها موظف به همکاری با آن مدیریت می باشند».

علی امیرانی، پیش از این مسئولیت خدمات پیمان و قراردادهای مدیریت مهندسی شرکت ملی گاز ایران را در کارنامه کاری خود دارد و مدتی نیز به عنوان کارشناس ارشد برآورد مصارف گاز در امور مهندسی و خدمات فنی این شرکت خدمت کرده است.

وی پیش تر در شرکت ملی صادرات گاز ایران نیز ریاست امور مشارکت‎ها و سرپرستی مدیریت سرمایه گذاری، مجامع و مشارکت‎ها را بر عهده داشته است.

آخرین مسئولیت وی، مدیریت بازاریابی، فروش و بررسی‎های اقتصادی در شرکت ملی صادرات گاز ایران بوده است.

امیرانی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی شیمی با گرایش گاز از دانشگاه صنعت نفت و مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد انرژی و بازاریابی از دانشگاه تهران است. ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 107
!در حفظ رمز کارت خود کوشا نباشید بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه