خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 316897 تاریخ : 1396/12/20-09:55:09
,22,10026,
سبک هم‌افزایی میان دولت و بخش خصوصی در بیمه ایران در کشور بی نظیر است

سبک هم‌افزایی میان دولت و بخش خصوصی در بیمه ایران در کشور بی نظیر است

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران با بیان اینکه معمولا نگاه‌ها به بیمه ایران معطوف به این است که یک شرکت دولتی است،تصریح کرد: این درست است ولی تمام واقعیت نیست، بیمه ایران با در اختیار داشتن پرتوانترین شبکه نمایندگی در کشور، نمونه کارآمد، بزرگ و موفقی از یک همکاری مشترک میان دولت و بخش خصوصی است که شاید این سبک از هم افزایی میان دولت و بخش خصوصی در کشور بی نظیر باشد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ محمد مهدی اعلایی در گردهمایی مشترک شبکه نمایندگی و کارکنان بیمه ایران استان کرمان افزود: نمایندگان شرکای اقتصادی و اجتماعی ما هستند و معادله موفقیت بیمه ایران و نمایندگان فروشش پاسخ واحد دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران با اشاره به طرح صدور بیمه نامه مستقل زلزله که از استان کرمان آغاز شد گفت: از تمام امکانات موجود برای شناسایی نیازهای جدید بیمه پذیر جامعه و اقدامات ظرفیت افزای فروش برای نمایندگانمان استفاده خواهیم کرد و بیمه ایران روزهای سخت خود را پشت سرگذاشته و مسیر پیش رو را مسیر موفقتری از گذشته میداند.

محمد مهدی اعلایی گفت: باید بعنوان مبارزین در جبهه رشد اقتصادی کشور محیط شرکتمان را صمیمانه، احترام آمیز و با عقلانیت اداره کنیم و مواظب باشیم که در دام روزمرگی فرصت سوز و عیب جویی از یکدیگر و حرمت شکنی نیافتیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه ایران ادامه داد: بیمه ایران دارایی تاریخی همه مردم ایران است و همه ما امروز امانتدار این داشته ارزشمند ملت ایران هستیم و باید تلاش کنیم که این امانت را به امانتداران بعد از خودمان بهتر از آنچه که تحویل گرفتیم تحویل دهیم.

 ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 137
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام بیمه پارسیان موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه