شهر در اندیشه نشر
بانک کشاورزی آسان پرداخت نرم افزار موبایل پمپ بنزین یاب موسسه اعتباری کوثر بانک گردشگری
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
شماره: 264201 تاریخ : 1395/10/22-09:55:30
,10030,
ساختار سازمانی 12 سازمان وابسته شهرداری اصفهان تدوین و ابلاغ شد

ساختار سازمانی 12 سازمان وابسته شهرداری اصفهان تدوین و ابلاغ شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ساختار سازمانی شهرداری اصفهان به همراه 12 سازمان وابسته آن بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها ابلاغی وزیر کشور تدوین و ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی اظهار کرد:این ساختار با پیشنهاد شهرداری اصفهان با هدف نوسازی، متناسب سازی و حذف واحدها و سازمان های غیرضروری، ادغام وظایف موازی و مشترک براساس همبستگی و تجانس امور تدوین شد. 

وی افزود: ساختار جدید با 6 معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاونت مالی و اقتصادی، معاونت حمل و نقل و ترافیک، معاونت فنی و عمرانی، معاونت خدمات شهری و معاونت شهرسازی و معماری تنظیم شد. 
حسن آبادی اضافه کرد:در این ساختار علاوه بر 27 اداره کل برای انجام وظایف و ماموریت های شهرداری در ستاد شهرداری اصفهان، 15 منطقه شهرداری و 12 سازمان وابسته پیش‌بینی شده است.
وی عناوین 12 سازمان وابسته را به این شرح اعلام کرد: سازمان مدیریت پسماند، سازمان حمل و نقل ریلی، سازمان مدیریت آرامستان ها،‌ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و سازمان مدیریت حمل و نقل بار از جمله عناوین سازمان های وابسته شهرداری اصفهان است.
سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز از دیگر سازمان های یاد شده است .
حسن آبادی اظهار کرد: با ابلاغ ساختار جدید شهرداری اصفهان، ساختار سازمانی ابلاغی قبلی شهرداری و همچنین ساختار سازمانی ابلاغی قبلی سازمان‌های وابسته به آن شهرداری بی اثر است.
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد: لازم است شهرداری اصفهان ظرف مدت حداکثر 2 ماه، کارمندان رسمی و پیمانی را با رعایت شرایط احراز بر اساس طرح طبقه‌بندی مشاغل کارمندی به پست‌های سازمانی ابلاغی جدید انتصاب دهد و در شورای اداری و استخدامی آن شهرداری به تصویب و تایید برساند.
وی افزود: همچنین شهرداری اصفهان مکلف است بر اساس سازمان های وابسته ابلاغی، اساسنامه سازمان های وابسته شهرداری را بر اساس الگوهای اساسنامه‌های سازمان های وابسته تهیه و پس از تایید شورای اسلامی شهر اصفهان برای تصویب به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کند.
حسن آبادی گفت: شهرداری اصفهان پنجمین کلان‌شهری است که پس از اهواز، قم، شیراز و کرج بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها، ساختار سازمانی آن ابلاغ شد.

Memory usage: 147
دستورات شما به خاطر سپرده شد بانک صنعت و معدن حساب جاری الکترونیک ملت بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش