خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 351853 تاریخ : 1397/04/13-13:31:25
,8,6,
خودرویی ها در کف قیمتی پرتقاضا شدند

خودرویی ها در بازار سرمایه

خودرویی ها در کف قیمتی پرتقاضا شدند

در جریان معاملات امروز چهارشنبه 13 تیرماه، درحالیکه عمده گروه‌های بازار اصلاح کردند، نمادهای گروه خودرو صف خرید و پرتقاضا شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، شاخص گروه خودرو در بازار امروز با افزایش 441.6 واحدی به ارتفاع 15 هزار و 546 واحد رسید و بازدهی گروه یکروزه 2.9 درصد رشد کرد.

از سویی ارزش معاملات گروه 43 میلیارد تومان بود که این رقم از دست به دست شدن تعداد 430میلیون برگه سهم در 24 هزار نوبت معاملاتی حاصل شد.
امروز خساپا در یک ساعت ابتدایی بازار از منفی به صف خرید رسید و نمادهای دیگر را با خود همراه کرد لذا به جز خلنت و خپویش همگی مثبت بودند. در این میان نماد خاور علی رغم اینکه ارزانترین سهم گروه هست نتوانست رشد خوبی ثبت کند که دلیل آن را می توان به زمزمه انتقال سهم به بازار پایه نسبت داد.
در انتهای بازار صف سایپا عرضه شد و نهایتا سهم با رشد 4.9 درصدی به قیمت 841 ریال رسید، به نظر می رسد با توجه به عرضه صفها هفته آتی گروه به مدار منفی متعادل خود بازگردد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 184
جشنواره بیست تا بیست بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه