خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253354 تاریخ : 1395/10/11-14:16:13
,1,22,
توجه به مطالبات یکی از مهمترین اولویت های بانک است

توجه به مطالبات یکی از مهمترین اولویت های بانک است

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: معاونین طرح و توسعه و پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان هرمزگان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان، جعفرصفایی مزید- معاون طرح و توسعه بانک- ضمن بازدید از شعب مرکزی، گلشهر، ولایت، فاطمه الزهرا(س) و قشم درگفتگو با همکاران، جایگاه امروز بانک و دستیابی به اهداف چشم انداز آن را مرهون تلاش های بی وقفه و دلسوزانه کارکنان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه همکاران ما افرادی تلاشگر و متعهد هستند که تمام توان خود را صرف ارتقاء و پیشرفت بانک نموده اند.

وی با بیان اینکه تحقق بهره وری بانک حاصل کوشش تمامی همکاران، است تصریح کرد: توجه به مطالبات یکی از مهمترین اولویت های بانک است که باید در تمامی بخش ها با جدیت پیگیری شود.

صفایی با تاکید بر تجزیه و تحلیل اطلاعات و بررسی شرایط بازار، ابراز داشت: توجه به سرمایه انسانی بانک، افزایش توان و قدرت نقدینگی، مدیریت هوشمندانه محیط کسب و کار، تحلیل سهم رقبا از بازار و ضرورت افزایش سهم بانک و استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه از اهداف راهبردی بانک مهر اقتصاد می باشد.

اکبری – معاون پشتیبانی و مهندسی- نیز در این دیدار اظهار داشت: بازدهی دارایی دغدغه اصلی بنگاه های اقتصادی به شمار می رود از اینرو بنگاه اقتصادی در تلاشند تا بازدهی دارایی یا همان بهره وری خود را افزایش دهند.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک خاطر نشان کرد: بانک ها نقش بسیار مهمی در اقتصاد دارند لذا در چنین شرایطی چنانچه تخصیص منابع به درستی صورت گیرد، شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد منطقه خواهیم بود.  

اکبری پس از بازدید از املاک استان در نشست با همکاران پشتیبانی مشکلات ساختمان جدید امور شعب استان هرمزگان، جابجایی ملک شعبه فاطمه الزهرا(س)، کیش و املاک تملیکی و مهمانسراهای استان را مورد بررسی قرار داد که نسبت به ساخت و تجهیز و بازسازی شعب و تعیین تکلیف املاک تملیکی تصمیماتی اتخاذ شد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 134
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام بیمه پارسیان موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه