خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253074 تاریخ : 1395/10/08-13:49:58
,11,
تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور امضا شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: تفاهم‌ نامه همکاری و مشارکت برای راه اندازی سامانه SDI ملی میان وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه‌برداری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی امضا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، تفاهمنامه همکاری و مشارکت میان وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور به نمایندگی امیر امینی معاون وبرنامه ریزی و منابع وزیر راه و شهرسازی و علیرضا آزموده اردلان رییس مرکز نقشه برداری در راستای همکاری و مشارکت جهت راه‌اندازی سامانه SDI ملی امضا شد.

SDI به مجموعه ای پایه ای از فن آوری ها، سیاست گذاری ها و ترتیبات سازمانی اطلاق می شود که تضمین کننده مهیا بودن داده های مکانی است. 
هدف از امضای این تفاهمنامه همکاری و تبادل اطلاعات جهت مشارکت در SDI ملی، تبادل داده و اطلاعات مربوط به تمامی راه‌های کشور و تولید اطلس‌های تخصصی است.
براساس این تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی متعهد شد در راستای مشارکت در SDI ملی با سازمان نقشه برداری کشور همکاری‌های لازم را به عمل آورد و برای آماده سازی اطلس‌های تخصصی و ملی استاندارد‌ها و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار سازمان نقشه‌برداری قرار دهد.
سازمان نقشه برداری نیز در مقابل متعهد شد، در راستای مشارکت در SDI ملی با وزارت راه و شهرسازی همکاری‌های لازم را انجام دهد و آخرین نسخه GIS نقشه‌های پایه کشور در مقیاس اعلام شده را برای تهیه اطلس‌های تخصصی در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهد.
به گزارش ایرنا، در این تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور توافق کردند برای اجرایی شدن این تفاهم نامه کارگروهی تشکیل و هر دو هفته یک بار نشست های آن نیز برگزار شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 123
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه