خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253074 تاریخ : 1395/10/08-13:49:58
,11,
تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور امضا شد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: تفاهم‌ نامه همکاری و مشارکت برای راه اندازی سامانه SDI ملی میان وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه‌برداری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی امضا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی، تفاهمنامه همکاری و مشارکت میان وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور به نمایندگی امیر امینی معاون وبرنامه ریزی و منابع وزیر راه و شهرسازی و علیرضا آزموده اردلان رییس مرکز نقشه برداری در راستای همکاری و مشارکت جهت راه‌اندازی سامانه SDI ملی امضا شد.

SDI به مجموعه ای پایه ای از فن آوری ها، سیاست گذاری ها و ترتیبات سازمانی اطلاق می شود که تضمین کننده مهیا بودن داده های مکانی است. 
هدف از امضای این تفاهمنامه همکاری و تبادل اطلاعات جهت مشارکت در SDI ملی، تبادل داده و اطلاعات مربوط به تمامی راه‌های کشور و تولید اطلس‌های تخصصی است.
براساس این تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی متعهد شد در راستای مشارکت در SDI ملی با سازمان نقشه برداری کشور همکاری‌های لازم را به عمل آورد و برای آماده سازی اطلس‌های تخصصی و ملی استاندارد‌ها و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار سازمان نقشه‌برداری قرار دهد.
سازمان نقشه برداری نیز در مقابل متعهد شد، در راستای مشارکت در SDI ملی با وزارت راه و شهرسازی همکاری‌های لازم را انجام دهد و آخرین نسخه GIS نقشه‌های پایه کشور در مقیاس اعلام شده را برای تهیه اطلس‌های تخصصی در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار دهد.
به گزارش ایرنا، در این تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی و سازمان نقشه برداری کشور توافق کردند برای اجرایی شدن این تفاهم نامه کارگروهی تشکیل و هر دو هفته یک بار نشست های آن نیز برگزار شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 127
رویش بذر مهربانی بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه