خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 263812 تاریخ : 1395/10/17-09:12:23
,10033,
تصویربرداری از پلنگ ایرانی در طالقان از فاصله نزدیک

تصویربرداری از پلنگ ایرانی در طالقان از فاصله نزدیک

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: دونفر از همیاران محیط زیست موفق به تصویربرداری از پلنگ ایرانی در طالقان از فاصله نزدیک شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران، روز گذشته دو نفر از همیاران محیط زیست طالقان هنگام عبور از حاشیه روستایشان که در نزدیکی شهر طالقان است، متوجه رد تازه پلنگ بر روی برف‌ها شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان در این باره گفت: این دو همیار محیط زیست پس از دقایقی یک پلنگ بالغ را در فاصله کمی از خود مشاهده کردند.

حشمت اله کشیری اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه پلنگ اقدام به فرار نکرده و دقایقی به افراد خیره می شود، آنها نیز موفق شدند از این گونه جانوری ارزشمند تصویر برداری کنند.

در سرشماری اول دیماه سال جاری در همین محل ردپای پلنگ مشاهده شده بود و بررسی های به عمل آمده حاکی از آن است که دو پلنگ که احتمالا جفت هستند در این محدوده زندگی می‌کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 140
رویش بذر مهربانی بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه