پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 314349 تاریخ : 1396/11/02-12:05:16
,10025,10026,10027,
بیمه تکمیلی، عمر و بازنشستگی خبرنگاران تسهیل می شود

معاون وزیر ارشاد اسلامی اعلام کرد:

بیمه تکمیلی، عمر و بازنشستگی خبرنگاران تسهیل می شود

معاون مطبوعاتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، وضعیت رسانه‌ها، خبرنگاران و حل مشکل بیمه ای آنها به ویژه بیمه تکمیلی،عمر و بازنسشگی را مهمترین دغدغه‌های خود دانست و گفت: اصلاح روند بیمه‌ای فعلی و تسهیل در امور مرتبط با بیمه اصحاب رسانه را در اولویت قرار داده ایم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد سلطانی فر در نشست هم اندیشی با مدیرعامل بیمه ایران که به میزبانی بیمه برگزار شد، اظهار داشت: وزیر امور اقتصادی و دارایی بر حمایت از اصحاب فرهنگ و رسانه تاکید کرده اند.

وی با اشاره به سیاست دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تامین بیمه اهالی فرهنگ و هنر ابراز امیدواری کرد که مشوق‌های بیمه ایران و مزیت‌های رقابتی آن، راهگشای مشکلات فعلی و مبنای حل معضلات مرتبط با بیمه خبرنگاران شود.
در ادامه نشست، محسن پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران نیز با استقبال از همکاری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکید کرد: تلاش حداکثری ما، کمک به اهالی مطبوعات و اصحاب رسانه است زیرا از سختی‌های کار و فعالیت این قشر و فضای رسانه‌ای کشور مطلع هستیم.
وی با بیان اینکه تفاهم دو جانبه باید پایدار و با حفظ اصول اقتصادی و حرفه ای باشد، افزود: علاوه بر بیمه درمانی و تکمیلی، در بیمه عمر، بیمه بازنشستگی و بیمه مسئولیت نیز پیشنهادهایی وجود دارد که در صورت تفاهم نهایی، برای اصحاب رسانه بسیار مفید خواهد بود.
در پایان این نشست که با حضور چند تن از معاونان و مشاوران مدیرعامل بیمه ایران و ارائه نظرات مختلف همراه بود، مقرر شد در روزهای آتی، نشست تخصصی میان کارشناسان معاونت مطبوعاتی و بیمه ایران برگزار و جدول های پیشنهادی همکاری تهیه، تنظیم و اجرایی شود.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 139
سفر به جام جهانی روسیه بانک صنعت و معدن بیمه پارسیان موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه