خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 253286 تاریخ : 1395/10/11-10:52:46
,3,
برنامه ریزی ثامن برای جذب منابع سرگردان

قائم‌مقام مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن عنوان کرد:

برنامه ریزی ثامن برای جذب منابع سرگردان

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: قائم‌مقام مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن گفت: با توجه به تغییر مسیر بانک‌ها به سمت کسب درآمد از خدمات نوین در بازار رقابت بین‌بانکی می‌تواند نقشی تأثیرگذاری در جذب منابع سرگردان و مشتریان جدید برای ثامن ایفا کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، قائم‌مقام مدیرعامل و مدیر ناحیه چهار موسسه اعتباری ثامن دربازید های جداگانه از سرپرستی‌های همدان و اردبیل در جمع همکاران حضور یافتند.

محمود مردانی با تشریح بحث اخلاق حرفه‌ای در سازمان اظهار داشت: ویژگی یک سازمان پاسخگو چابکی، انضباط، حرکت ضابطه‌مند و پیشرو در ارائه خدمات است.

مردانی، اعتبار "ثامن" را حاصل تلاش مدیران و همکاران از آغاز حیات آن تاکنون دانست گفت: کارکنان باید با انعطاف‌پذیری، هوشمندی و مسلح بودن به دانش روز برای حضور در عرصه رقابت سخت و نفس‌گیر بازار بانکی تلاشی بیشتر نسبت به گذشته داشته باشند.

وی در ادامه با تأکید بر اهمیت وصول مطالبات معوق تصریح کرد: تلاش کارکنان صف و ستاد برای وصول مطالبات در سطح شبکه نتایج خوبی داشته، باید این حرکت پویا و تلاش جمعی ادامه یابد، تا پولی که متعلق به سازمان است دوباره به چرخه مالی برگردد.

مدیر ناحیه چهار موسسه اعتباری ثامن در ادامه به بحث نقدینگی اشاره کرد گفت: جذب منابع در کنار پرداخت تسهیلات با رعایت دستورالعمل‌ها باید در دستور کار روسای شعب قرار گیرد.

محمدعلی عسگری به فرصت باقی‌مانده تا پایان سال اشاره کرد و افزود: رشد منفی مطالبات یکی از اهداف مهم ثامن است که امیدواریم این روند تا پایان سال محقق شود.

وی با تأکید بر کار تیمی و تحقق نگاه هر شعبه یک بانک تصریح کرد: مشارکت کارکنان درروند تصمیم‌گیری‌ها ضروری است. تمامی کارکنان باید با توجه به اتمام روند تبدیل تعاونی به موسسه در آستانه این تحول قانونمندی را بیش‌ازپیش تمرین کنند.

عسگری یکی از عوامل تأثیرگذار درروند اخذ مجوز را سودآوری عنوان کرد و اضافه کرد: هیچ بنگاه اقتصادی نمی‌تواند بدون سودآوری به حیات خود ادامه دهد.

مدیر امور شعب ناحیه چهار خاطرنشان کرد: در حال حاضر رقابت بانکی بر اساس ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان شکل‌گرفته به‌طوری‌که مشتری در هر زمان از ما انتظار خدمات متنوع‌تر و کامل‌تر از رقبا را دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 84
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه