پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 252641 تاریخ : 1395/10/05-10:07:58
,25,
برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در طبس:

برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر صنعت ، معدن و تجارت در جلسه با مدیران معادن زغال سنگ و طرحهای زغالی در مجتمع زغال سنگ پروده تاکید کرد: برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مهندس نعمت زاده در جلسه با مدیران معادن زغال سنگ و طرحهای زغالی در مجتمع زغال سنگ پروده که با حضور امام جمعه شهرستان طبس انجام شد افزود : دولت و ایمیدرو روی این نیازهم برنامه ریزی خواهد کرد.

وی در پاسخ سوالی در خصوص اختصاص 2 درصد درآمد معادن به عمران و آبادانی مناطق معدنی تصریح کرد: این  نظر امام خمینی هم بود و هم برای طبس و هم در بافق یزد باید انجام می شد اما چون واحد خصوصی شده بود تردید بود که آیا این واحد باید کار را دنبال کند یا نه و این در حالی است که  ایمیدرو در زمان خودش این را پرداخت نکرده و قرار شده این بدهی واگذار شود به شرکت زغال سنگ طبس تا پرداخت کنند و این کار خیر ادامه یابد.


نعمت زاده با اشاره به محصولات تولیدی از زغال سنگ گفت: باید بتوانیم از محصولات معدنی به خصوص کک استفاده های پایین  دستی انجام دهیم.
وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت افزود:  پیشنهاد شد از این کک،  پلیمر pvc تولید شود و امیدواریم با ایجاد چنین حرکتی بازار مصرف جدی در منطقه برای ذغال سنگ و کک تولیدی بوجود بیاید که این را هم شرکت تاپیکو وابسته به شستا و تامین اجتماعی قرار شد دنبال کند. 


وی در ادامه قول مساعد داد که احداث پژوهشکده زغال را در این منطقه دنبال کند .ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 157
سفر به جام جهانی روسیه بانک صنعت و معدن بیمه پارسیان موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه