خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 352115 تاریخ : 1397/04/20-17:03:59
,1,
باید نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم

معاون طرح و توسعه:

باید نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم

معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد گفت: هدایت نقدینگی به سمت تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی، تنها راه برون رفت از شرایط حساس کنونی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد؛ جعفر صفایی مزید معاون طرح و توسعه بانک  در همایش روسای شعب این استان گفت: تصمیم های ناگهانی در حوزه اقتصاد و نقدینگی، بازار را با شوک روبرو می کند که از جمله آن می توان به تصمیم در خصوص کاهش سود بانکی اشاره کرد.

وی اظهار داشت: از دیگر عواملی که بازار کشور را تحت تاثیر قرار می دهد، خبر پراکنی های بی مورد است که تنها بازار را ملتهب و متشنج می کند در حالی که صاحب نظران باید با دقت نظر، آگاهانه و به موقع نسبت به انتشار شایعاتی که بازار را تحت تاثیر قرار می دهد، اقدام کنند .

معاون طرح و توسعه بانک اضافه کرد: در شرایط کنونی بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بنگاه اقتصادی ارزشی، وظیفه دارد با اقدام مناسب، نقدینگی را به سمت تولید هدایت کند.

صفایی تصریح کرد: لازم است چالش های پیش رو شناسایی و برای رفع آنها راهکارهای عملی اتخاذ شود که خوشبختانه با اقدامات انجام شده در این زمینه بهره وری عملیاتی بانک از ابتدای سال جاری مطلوب بوده است.

وی اظهار داشت: در بین استان های بزرگ، استان فارس وضعیت خاصی دارد از اینرو شعب استان فارس باید با برنامه ویژه و فراتر از انگیزه های مالی به فعالیت بپردازند تا با سرعت بیشتری شاهد اجرای برنامه ها و ارتقاء استان باشیم.

معاون طرح و توسعه بانک از طراحی نرم افزاری برای نظارت دقیق تر بر شعب استان ها خبر داد و گفت: نظارت بر مدیریت شعب استانها امری ضروری است لذا «پایش ستاد اداره امور شعب» بر اساس مدل ژاپنی IBMS با هدف افزایش تحرک و تکامل بیشتر ستاد های کشور یکی از مهم ترین برنامه های سال جاری می باشد که اجرای آن آغاز و پس از پایش، تحقیق و تکمیل فرم ها به هر کدام از دوایر ستاد نمره فنی تعلق می گیرد که این نمره قابل استناد است.

در ادامه، سعید ترابی ـ رئیس اداره امور شعب استان فارس ـ نیز در این همایش گفت: این استان برای دستیابی به جایگاه حقیقی خود، از سال گذشته به تدوین برنامه های عملیاتی پرداخته و از ابتدای سال جاری اقدامات لازم را برای اجرای آنها آغاز کرده است.

وی افزود: این امر سبب شد تا پایان خرداد ماه سال جاری 97 درصد بودجه تسهیلاتی را پرداخت نماییم ضمن آنکه همه کارکنان استان فارس هم پیمان شده اند تا با افزایش بهره وری، درجه استان را ارتقا بخشند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 199
جشنواره بیست تا بیست بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه