خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 252487 تاریخ : 1395/10/04-11:10:22
,22,25,
بازدید مهندس نعمت زاده از 3 معدن گرانیتی در خراسان جنوبی

بازدید مهندس نعمت زاده از 3 معدن گرانیتی در خراسان جنوبی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: زیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز طی سفر به استان خراسان جنوبی از 3 معدن سنگ ساختمانی و نما در شهرستان نهبندان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، معدن گرانیت "ده مرغ"  تولید کننده سالانه 30 هزار تن سنگ تزیینی و نمای گرانیتی اولین معدنی بود که مهندس نعمت زاده در این سفر از آن بازدید کرد و در جریان وضعیت تولید آن قرار گرفت.

اشتغال مستقیم حاصل از این طرح 51 نفر است .
در ادامه  مهندس نعمت زاده از معدن گرانیت "شاه کوه ( پیر رستم) " که سالانه 14 هزار تن سنگ تزیینی گرانیتی ( کوپ) برای مصارف نمای ساختمانی تولید می کند نیز بازدید کرد.
این معدن مستقیما برای 50 نفر ایجاد شغل کرده است.
معدن گرانیتی "چاه وک " دیگر معدنی بود که مهندس نعمت زاده در آن حضور یافت و از نزدیک در جریان وضعیت تولید و مشکلات این واحد معدنی قرار گرفت.
گفتنی است وزیر صنعت ، معدن و تجارت با سفر دو روزه  به خراسان جنوبی درصدد است تا ضمن بازدید از توانمندی های صنعتی ومعدنی استان مسائل و مشکلات اقتصادی را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 122
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه