بانک پارسیان پشت فرداها شهریست بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست کفش طلا رو پات کن بیمه ما نگین بانکداری اسلامی موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 252487 تاریخ : 1395/10/04-11:10:22
,22,25,
بازدید مهندس نعمت زاده از 3 معدن گرانیتی در خراسان جنوبی

بازدید مهندس نعمت زاده از 3 معدن گرانیتی در خراسان جنوبی

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: زیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز طی سفر به استان خراسان جنوبی از 3 معدن سنگ ساختمانی و نما در شهرستان نهبندان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، معدن گرانیت "ده مرغ"  تولید کننده سالانه 30 هزار تن سنگ تزیینی و نمای گرانیتی اولین معدنی بود که مهندس نعمت زاده در این سفر از آن بازدید کرد و در جریان وضعیت تولید آن قرار گرفت.

اشتغال مستقیم حاصل از این طرح 51 نفر است .
در ادامه  مهندس نعمت زاده از معدن گرانیت "شاه کوه ( پیر رستم) " که سالانه 14 هزار تن سنگ تزیینی گرانیتی ( کوپ) برای مصارف نمای ساختمانی تولید می کند نیز بازدید کرد.
این معدن مستقیما برای 50 نفر ایجاد شغل کرده است.
معدن گرانیتی "چاه وک " دیگر معدنی بود که مهندس نعمت زاده در آن حضور یافت و از نزدیک در جریان وضعیت تولید و مشکلات این واحد معدنی قرار گرفت.
گفتنی است وزیر صنعت ، معدن و تجارت با سفر دو روزه  به خراسان جنوبی درصدد است تا ضمن بازدید از توانمندی های صنعتی ومعدنی استان مسائل و مشکلات اقتصادی را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 137
فرصتی برای سرمایه گذاری مطمئن بانک صنعت و معدن طرح قرعه کشی تلگرام - بانک ملت بیمه پارسیان باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه ملی و راه های نرفته اش