خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی رتبه اول برای چهار سال متوالی ، بیمه آسیا بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو ایران زمین خانه ماست کفش طلا رو پات کن ربع قرن اعتماد و اعتبار بیمه ما موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 252498 تاریخ : 1395/10/04-13:12:12
,2,25,
بازدید مدیران بازرسی و نظارت و سرپرست استانی بانک صنعت و معدن از طرح فولاد مادکوش

بازدید مدیران بازرسی و نظارت و سرپرست استانی بانک صنعت و معدن از طرح فولاد مادکوش

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: زنگنه مدیر بازرسی ، کاملی رئیس اداره نظارت بر طرح ها ، مومنی رئیس اداره بازرسی و رضوی سرپرست شعب بانک صنعت و معدن در استان هرمزگان از طرح فولاد ماد کوش در این استان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن،  هیات یاد شده ضمن بررسی میزان پیشرفت این طرح با مشکلات موجود در مسیر اجرای آن آشنا شده و گزارش لازم را برای اتخاذ تصمیم های لازم در راستای رفع موانع موجود تهیه کردند.

طرح فولاد مادکوش با استفاده از تسهیلات 1300 میلیون یورویی بانک صنعت و معدن در منطقه وی‍ژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندر عباس در حال اجرا بوده و تاکنون 70 درصدی پیشرفت فیزیکی داشته است.
این طرح که برای 3600 نفر ایجاد اشتغال خواهد کرد با ظرفیت تولید 2/5 میلیون تن گندله در سال بخشی از زنجیره تولید فولاد کشور میباشد.
 گفتنی است هیات یاد شده طی نشستی درشعبه بندرعباس با آخرین اقدامات شعبه و مسائل و مشکلات همکاران آشنا شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 138
سفر به جام جهانی روسیه برای 45 نفر + همراه بانک صنعت و معدن بانک ملت در اینستاگرام موسسه اعتباری ملل باهم و برای هم - بانک اقتصاد نوین بانک خاورمیانه