خرده به جیب نگیر !
هر لحظه بیشتر با آینده ساز آسان پرداخت کارت های هدیه متنوع بانک گردشگری
موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
شماره: 264309 تاریخ : 1395/10/23-08:57:22
,10028,
انتشار گازهای منواکسید کربن در یک واحد 40 متری مسکونی و جان باختن مادر 60 ساله

انتشار گازهای منواکسید کربن در یک واحد 40 متری مسکونی و جان باختن مادر 60 ساله

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انتشار گازهای منواکسید کربن در یک واحد 40 متری مسکونی و جان باختن مادر 60 ساله و مصدومیت 2 نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، جلال ملکی ، اظهار داشت: در ساعت 2:58 دقیقه بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در محل خاک‌سفید، خیابان زهدی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ایستگاه 92 به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در یک ساختمان سه طبقه در طبقه آخر آن یک واحد 40 متری کوچک دچار نشت گاز منواکسید کربن شده است و با حضور آتش‌نشانان به این واحد مسکونی با وضعیت بی‌حال 3 نفر شامل مادر 60 ساله و 2 پسر 32 و 30 ساله مواجه شدند. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: پس از خارج کردن این 3 نفر و تحویل آنها به اورژانس مشخص شد که متأسفانه مادر 60 ساله جان خود را از دست داده است و 2 پسر دیگر نیز دچار مصدومیت شده‌اند. 

ملکی درباره علت این حادثه گفت: استفاده هم‌زمان از آبگرمکن و بخاری و بسته بودن تمامی درها و پنجره‌ها و همینطور استفاده از دودکش مشترک برای آبگرمکن و هود و عدم نصب دودکش و کلاهک استاندارد علت این حادثه بوده است. 

به گفته ملکی، در ساعت 4:15 دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید. 

Memory usage: 124
به همین نزدیکی! بانک صنعت و معدن یک ملت پشت یک چک بیمه پارسیان بانک خاورمیانه بانک دی - هرکجا هستم باش